GamerStuff.pl
Skip

Strona głowna

Post has published by Administrator

Nakładki Władcy Gamingu!

Jeżeli trafiłeś/aś na tą stronę to na pewno dużo grasz lub bardzo często korzystasz ze smartfona.

Chcemy Ci przedstawić niesamowite nakładki gamingowe na palce, które pomogę Ci je chronić oraz mogą polepszyć twoje osiągnięcia w grze poprzez wygodniejsze operowanie palcami.

Jedyne 19,99 zł zestaw!

Aż 5 różnych kolorów!

Wybierz swój ulubiony kolor

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych kolorów nakładek gamingowych na palce! Wybierz swój ulubiony kolor, który będzie towarzyszył Ci w wielu rozgrywkach!

Wysyłka tego samego dnia!

Nasze nakładki Gamingowe wysłane są z Polski za pomocą paczkomatów dzięki czemu będziesz mógł/mogła cieszyć się produktem już w ciągu 1-2 dni roboczych!

Wysyłka już w 24h!

UNIWERSALNE I DOBRZE DOPASOWANE

Wykonane z nylonu i spandexu, elastyczne, elastyczne rękawy dopasowują się do każdego rozmiaru palców i są kompatybilne z większością mobilnych urządzeń do gier — wystarczy je założyć i gotowe!

LEKKIE I ODDYCHAJĄCE

Zaledwie 0,8 mm grubości, przewiewne, pochłaniające pot nakładki utrzymują palce suche i chłodne, zapewniają całkowity komfort, umożliwiając grę z najwyższą wydajnością przez wiele godzin. Można je prać ręcznie podczas regularnego użytkowania.

Gładkie i dokładne

Wykonane z wysoce przewodzącego srebrnego włókna. Każda nakładka a zwiększa czułość na dotyk i reakcję, jednocześnie zmniejsza tarcie, zapewniając zwinną, intuicyjną rozgrywkę oraz maksymalną dokładność.

Promocja potrwa jeszcze